NARYSUJĘ CO WYMYŚLISZ

Zdecydowałem się na małą akcję na Wykopie. Potrzebowałem trzech dni urlopu, aby uporać się z zadaniem jakie przyszykowali dla mnie wykopowicze. Ich pomysły były niesamowite. Uczestnictwo w tym projekcie było świetną zabawą. Wiele z tych pomysłów wymagało ode mnie zagłębienia się w tematy, o których ma pojęcie jedynie wykopowa społeczność. Elfik32, skomplikowany system luster, bulbulator to sprawy, których normalny człowiek nie zrozumie.
Teraz, po tygodniu pracy, mogę zaprezentować wszystkie ilustracje.Harold
Płonący w zbożu autobus solaris, na którym siedzi 7 wykopowiczów, a z nieba lecą rogale
Katorz
Bulbulator.le_vampire
Narysuj Korwina Mikke, Maxa Kolonko, Cejrowskiego, niech stoją obok siebie i niech wyglądają jak zespół komandosów lub wojowników, a dookoła niech leżą trupy (orków? ludzi?) i niech też horda przeciwników na nich naciera. Możesz dorzucić tam Axelio jako support.
Neoqueto
Najbardziej randomowy absurd mode on:
Na płycie stadionu hokejowego stoją trzy psy. Jeden z tych psów siedzi. Na koniu. Jeden ze stojących ma wywieszony język, który w pewnym momencie zaczyna transformować się w poskręcane, rustykalne panele podłogowe z dębu. Z ud wszystkich czterech psów wyjeżdżają autostrady. Po tych autostradach pędzą miniaturowe księżyce galileuszowe Jowisza, oczywiście tocząc się. Powyżej splotu autostrad wiruje dziecko trzymające w jednej dłoni router firmy Linksys, a w drugiej butelkę octu balsamicznego. Niemowlę odziane jest w bekon. Wirując, dziecko tworzy tornado oraz burzę z piorunami nad całym stadionem. Z chmur pada deszcz, jednak jest to deszcz owoców, które wyrenderujesz w C4D (nie zapomnij o rozproszeniu podpowierzchniowym!). Z ust dziecka wylatują muchy w ilości tysięcy. Psy posiadają kolorowe ogony a'la peruka clowna i czapki kowbojskie. Z odbytu konia wyjeżdża czołg, a z lufy czołgu wyczołguje się ksiądz przybierający ewangeliczną pozę. Jedna z trybun stadionu eksploduje, rozwalając się na kawałki. Zbudowana ona była bowiem z piernkia. Na drugiej trybunie fanfary - giganty grają na skrzypcach i całych perkusjach jak na trąbkach. Gdzieś, w oddali, na lodowisku znajduje się facet z czarną tablicą wyjaśniający zasadę działania Gry w Życie Conwaya. Burza nie zakrywa całości nieba - w pewnym miejscu prześwituje Menedżer zadań Windows, promieniując spotlightem na akcję na pierwszym planie (psy, autostrady i dziecko). Aby dodać dynamizmu, dodatkowo, poza Menedżerem zadań, prześwituje zachód słońca, na którego tle walczą latający Morgan Freeman z Wojownikiem Jelita Grubego. Aha, autostrady po pewnym czasie przemieniają się w chleb. 
Forma: pionowy plakat A2.
Trochę mało składnie, ale przynajmniej wyzwanie jest!


mBartek89
Narysuj skomplikowany system luster


Wrzoskoowna
Łapku, chciałabym ośmiornicę ujeżdżającą modelkę victoria's secret w wielkiej frytkownicy. I frytki do tego. :3


stahs
Fotorealistyczną kopie elfika w zbożu - będzie można wstawiać na mikro bez banowania:)


hellsmash86
Narysuj sześć liczb, które padnie za tydzień w losowaniu Lotto.


kamism
Walka kaczki wielkości konia z 300 końmi wielkości kaczki!


Komentarze

Idan pisze…
Made my day.
*brawa*
Anonimowy pisze…
Przyjmujesz donacje w Bitcoinach? Jeśli nie, to zacznij ;)
Wielki, wielki, wielki szacun. *Naprawdę* umiesz narysować wszystko.
MB pisze…
Wygrałeś :D
Artur Sulej pisze…
Świetny pomysł i super wykonanie. Czy mógłbyś wrzucić te prace w większej rozdzielczości? Chciałbym je sobie ustawić jako tapetę na komputerze ;)
Marek Pawlak pisze…
Ja natomiast chciałbym je wydrukować na ekstra fantastycznym papierze, wsadzić w jakieś hiper wypasione, designerskie antyramy, i powiesić. Made my sunday. THX
Artur Zochniak pisze…
obraz Twojego autorstwa na podstawie pomysłu Neoqueto już niedługo w pytaniach na maturach! Niesamowite ;d

Popularne posty z tego bloga

POLSKI REBRANDING

PORTRET KOBIETY TEORETYCZNIE IDEALNEJ